?שכירים?מרוויחים מעל 6000 נטו

!גם לכם מגיע החזר מס

מלאו פרטים מטה ונבדוק

עובד CBC GROUP / קוקה קולה השאר פרטים ונחזור בהקדם

לקוחות ממליצים

80% מלקוחות ניוקום פיננסים מקבלים כסף מהמדינה, כאשר ההחזר הממוצע עומד על כ-5,500 ₪

ייעוץ משכנתא

ייעוץ משכנתא

כל אחד מאיתנו חולם על הנחלה העתידית שלו, אך כיום במצב הנכחי של הכלכלה בישראל, נורא קשה לראות את העתיד וחשוב לעשות מאמצים מאוד גדולים בכדי להצליח לקנות בית. אומנם מדובר בתהליך מאוד קשה שמצריך שינוי אורח החיים מבחינה פיננסית, אך אין ספק כי הצעד מאוד שווה את זה. ברגע שקורת גג מכסה את ראשנו, אנחנו מרגישים הרבה יותר בטוחים בסביבה שלנו. בכדי להשיג את המשכנתא הבטוחה ביותר, שתאפשר לנו החזר קבוע ומשתלם עם ריביות נמוכות, חשוב ומומלץ מאוד לבקש ייעוץ משכנתא מחברת משכנתאות שתקנה לכם ייעוץ אמין ואובייקטיבי ללא אינטרסים אישיים.

בחירת הנכס

בעוד רוב מבקשי המשכנתא הם זוגות צעירים, אשר לא מזמן נישאו והם מעוניינים להתחיל את חייהם ברכישת דירה, ברוב הזמן הם אינם מודעים למה שקורה בחוץ וזקוקים למדריך טוב שיראה להם את המסלול הטוב ביותר. הזוג הצעיר לא באמת יודע איזו דירה להרשות לעצמו, לכן ייעוץ משכנתא מאוד יעיל עבור התהליך, בבחירת סוג הנכס ולאחר מכן בחירת מסלול המשכנתא. בכדי לרכוש דירה, על הקונה להציג סכום של 25% הון עצמי ממחיר הנכס, לכן בכדי לוודא מהו סוג הנכס שניתן לרכוש, יש לוודא את ההון העצמי. לאחר מכן, יש להציג ליועץ המשכנתאות את המאזן החודשי, של ההכנסות מול ההוצאות העתידיות. לאחר מיפוי המאזן, יהיה ניתן לראות מהו סוג ההחזר שיתאפשר לזוג להחזיר. חשוב מאוד לוודא כי ההחזר לא יעלה על שליש מגובה ההכנסות, בכדי שתהיה אפשרות להתמודד עם ההחזר בכל חודש ולא להרגיש מאוימים.

אישור למשכנתא

לאחר כל הבירורים, ניתן לגשת לבקשת המשכנתא ובעזרת ייעוץ משכנתא חכם הדרך לשם תהיה הרבה יותר קלה. חברת ייעוץ משכנתא יוכלו לברר עבורכם אם תקבלו אישור מהבנק, באופן עקרוני, לאור ההתנהלות הכספית שלכם במהלך השנים ויחד עמכם יבנו תמהיל משכנתא משתלם ונוח, שמתאים ליכולות הפיננסיות שלכם. בעודכם מתחילים בצעד לקיחת המשכנתא, יש הרבה אלמנטים שחשוב לחשוב עליהם שאולי לא ידעתם, לכן ייעוץ משכנתא בעל ניסיון ומקצועיות, יכול להיות לכם לעזר רב בבחירות החשובות ביותר בחיים.