החזרי מס אינטרס שלך

כולנו חיים במרוץ הזמן ונאלצים לחיות תחת משטר שהוא אומנם דמוקרטי, אך הוא מוביל תנאים כלכליים לא קלים, שכר דירה גבוה, קושי בקניית דירה ותנאי מחייה במחירים שממשיכים לעלות עם הזמן. אז בתור אנשים שומרי חוק, אשר משלמים מכיסם האישי מיסים, למרות שאותו כסף היה מועיל במידה רבה לאורח חיים נורמאלי, גם לנו מגיע לקבל בחזרה ולא בגלל שרשויות המס אוהבות אותנו, אלא בגלל שהן חייבות לנו כסף! מאחר ואנחנו השכירים, בשונה מהעצמאיים,לא מגישים דו"ח שנתי למס הכנסה, אין באפשרותנו לדעת את ההפרשים שנוצרים מהתשלום החודשי שלנו, פה נכנסת לתמונה חברת "ניוקום פיננסים", אשר תבצע את כל התהליכים, בכדי להוכיח לכל אחד מאיתנו, כי אכן מגיע לו החזרי מס אינטרס שלך!

בדיקת זכאות

התנאי הבסיסי לזכאות להחזרי מס הוא לעמוד בסף של 4,500 ₪ משכורת ברוטו לגבר וכ-5,000 ₪ משכורת ברוטו לאישה. בתנאי שאתם תואמים למשכורות הללו ואתם משלמים מס הכנסה, תוכלו להמשיך לבדוק את הזכאות שלכם. בכדי לבדוק בעצמכם את הזכאות להחזר, תצטרכו למלא טפסים ולאתר את המסמכים המתאימים, אותם תצטרכו להגיש למשרד מס הכנסה, להמתין זמן רב ולאחר מכן לחכות לסיום התהליך, בין 3-6 חודשים, עד שתדעו האם אתם זכאים להחזרי מס. חברת "ניוקום פיננסים" מציעה שירות מקצועי ומנוסה של בדיקת זכאות החזרי מס אינטרס שלך! באמתחתה של החברה צוות מיומן ואדיב, שעמל בכל יום עבור הלקוחות, להשיג להם תשובה חיובית בזמן הקצר ביותר.

חיסכון שהצטבר

חברת "ניוקום פיננסים" מקושרת למחשבי מס הכנסה וביכולתה להעביר את הטפסים והמסמכים תוך זמן קצר, להימנע מהבירוקרטיה שאתם תיאלצו לעבור במקרה של בדיקה עצמאית ולמסור לכם תשובה מהירה. אין ספק כי החזרי מס אינטרס שלך בלבד, לקבל את ההחזר שמגיע לך בלי לנקוף אצבע. תארו לכם, ביום בהיר אחד הודעה משמחת על צ'ק שמן שמחכה לכם, כמו חיסכון שהצטבר עם השנים ולא ידעתם עליו. השאירו את הפרטים האישיים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם, לייעוץ, הכוונה וכמובן לתחילת תהליך החזר המס.