ביטוח משכנתא חובה לכל בית

בתור ראש המשפחה אתה מתחייב לספק לה קורת גג מעל הראש ואוכל על השולחן, אך מעבר לכך ישנם תנאים נוספים לאלו הבסיסיים, אשר מאפשרים לכל אחד מאיתנו להתקיים בחיים הללו. הילדים שלך לבטח רגילים לאורח חיים מסוים, שעלול באחד הימים להירמס, באמצעות גורל רע שיכול להופיע אצל כל אחד מאיתנו, ביום בהיר אחד, ללא כל אזהרה. מאחר ואין אנחנו יודעים מה מצפה לנו וכל מה שנותר הוא לנסות כמה שיותר לשמור על החיים, ישנם מקרים שמתרחשים לא בשליטתנו, מהם אנחנו מקווים להימנע. חברת "ניוקום פיננסים" ממליצה על ביטוח משכנתא חובה לכל בית הכולל ביטוח חיים וביטוח מבנה, מה שיבטיח לכם שקט נפשי וישקיט גם את הגוף הפיננסי שמאשר לכם את המשכנתא.

להגן על המשפחה

לכל פעולה שאנחנו עושים יש תנאים וגם לבנק או לכל גוף פיננסי אשר מעניק הלוואה לטווח הארוך כמו משכנתא, יש תנאי הכרחי וחייב להודות, גם די מוצדק. התנאי הוא כי כל לווה צריך לעשות ביטוח משכנתא חובה לכל בית. באמצעות התנאי הזה, הגוף הפיננסי מגן על עצמו, פן הלווה יתקשה בהחזר המשכנתא כתוצאה מאובדן כושר עבודה, מוות ראש המשפחה וכדומה. באמצעות ביטוח משכנתא תוכלו למלא הן את האינטרס של הגוף הפיננסי והן את האינטרס שלכם. כאמור, ביטוח משכנתא כולל ביטוח חיים וביטוח מבנה, כאשר ביטוח חיים יעניק כסף למוטבים של ראש המשפחה במקרה של פטירה וכן יאפשר המשך תשלום משכנתא גם במקרה של אבדן כושר עבודה והכנסות. על הביטוח תצטרכו לשלם סכום זעום של פרמיה, אך הסכום הזה יהיה חלק בלתי נפרד מתשלומי המשכנתא, לכן יש לקחת זאת בחשבון.

כיסוי מלא

מלבד ביטוח חיים, כאמור יש גם ביטוח מבנה אשר מכסה נזקים לנכס במקרה של שריפה, רעידת אדמה וכל נזקי הטבע. במידה ואתם מעוניינים בכיסוי רחב יותר, מומלץ שתבחרו במסלול המתאים לכם וכולל גם ביטוח על הצנרת, גניבות וכן הלאה. חברת "ניוקום פיננסים" דואגת לבטח אתכם באופן הטוב ביותר, בכדי שתוכלו לנשום לרווחה ולישון טוב בלילה, כל עוד אתם יודעים כי אתם בטוחים.